Hakkımızda

1974 yılında kurulan firmamız, bugün sektör deneyimi ile basılı malzemede reklâm dünyasındaki her aşamada değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarıa devam etmektedir. Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, Şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır

Hayal edebileceğiniz her medya ve ortamın üzerine baskı ve grafik tasarım yapabiliyoruz!

Bu bir katalog, broşür, poster, matbu evrak gibi basılı bir zemin olabilir. Yada herhangi bir promosyon ürünü (kalem, bardak, saat vb.). Hatta bir araç, otomobil, ürün vitrini, bina cephesi üzerine de matbaa ve grafik çalışması yapabiliriz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli.

Hakkımızda bölümünde bahsettiğimiz gibi grafik tasarım konusunda atölye mantığında çalışıyoruz. Uygun maliyet ve iyi zamanlama ile beklediğiniz kalitede işlerinizi teslim ediyoruz.


 Misyonumuz

Yeniliklere açık olaylara geniş bir açıdan bakabilen müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak.


  Vizyonumuz

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profosyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

 

Çınar Matbaacılık

Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi 3nd6

Topkapı - İstanbul / TÜRKİYE

 

Bize Ulaşın

+90 212 613 29 33

 info@cinarmat.com

 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8:00 - 19:00

Hafta Sonu (Cmt): 08:00 - 14:00