Biz Kimiz ?

Matbaa ve Grafik Tasarım Hizmetleri


Hakkımızda

1974 yılında ÇINAR MATBAA olarak kurulan firmamız, bugün sektör deneyimi ile basılı malzemede reklâm dünyasındaki her aşamada değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile matbaa ve grafik tasarım konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

Misyonumuz

Yeniliklere açık olaylara geniş bir açıdan bakabilen müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hizmet sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firma olmak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profosyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.


Çınar Matbaacılık

Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi 3ND11
Topkapı - İstanbul / TÜRKİYE

Bize Ulaşın

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8:00 - 19:00

Hafta Sonu (Cmt): 08:00 - 14:00